PeterPanBiken väki on värikäs joukkue hyvinkin erilaisilla taustoilla. Yksi suuri yhteinen nimittäjä on tarve kulkea moottoripyörällä maailmalla ja tahto jakaa elämyksiä muiden kanssa!

Koko joukkueemme on paljon matkustanutta, jota loputon uteliaisuus vetää seikkailemaan aina uudestaan niin työn puolesta kuin vapaa-aikana. Kaksi viikkoa kotona ja tulee tunne, 'että kun ei koskaan pääse mihinkään'. Seikkailujano oli myös yksi suuri syy miksi PeterPanBike syntyi 1998. 

Jos ja kun haluat tavoittaa jonkun meistä, niin jokaisen kuvan alla henkilökohtainen puhelinnumero ja sähköposti. 

 
  Sami Hokkanen  | +358 40 516 0752 sami@peterpanbike.fi  Matkanjohtaja. Myynti, markkinointi ja tuotekehitys. Osakas.

Sami Hokkanen | +358 40 516 0752 sami@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Myynti, markkinointi ja tuotekehitys. Osakas.

  Jyrki Lehtinen  | +358 44 551 1880 jyrki@peterpanbike.fi  Matkanjohtaja. Myynti ja Markkinointi. Osakas.

Jyrki Lehtinen | +358 44 551 1880 jyrki@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Myynti ja Markkinointi. Osakas.

  Mika Pyyppönen  | +358 40 830 7642 mika@peterpanbike.fi  Matkanjohtaja. Osakas.

Mika Pyyppönen | +358 40 830 7642 mika@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Osakas.

  Dani Amosov |  +358 40 774 2284   dani@peterpanbike.fi  Matkanjohtaja, liikkuvan kuvan harrastaja ja elämäntapamotoristi.  Myynti, markkinointi ja tuotekehitys.  Tutustu paremmin  tästä .

Dani Amosov | +358 40 774 2284 dani@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja, liikkuvan kuvan harrastaja ja elämäntapamotoristi.

Myynti, markkinointi ja tuotekehitys.

Tutustu paremmin tästä.


  Riitta Tynkkynen  | +358 40 455 9656 riitta@peterpanbike.fi  Myynti ja markkinointi. Lady’s matkojen matkanjohtaja. Riitan motto on ”Dont drive faster than your guardian angel can fly”  Tutustu paremmin  tästä .

Riitta Tynkkynen | +358 40 455 9656
riitta@peterpanbike.fi

Myynti ja markkinointi. Lady’s matkojen matkanjohtaja. Riitan motto on ”Dont drive faster than your guardian angel can fly”

Tutustu paremmin tästä.

  Pekka Peltomaa  | +358 50 5912134 pekka@peterpanbike.fi  Freelance matkanjohtaja. Maailmanmatkaaja.  Tutustu paremmin  tästä .

Pekka Peltomaa | +358 50 5912134 pekka@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja. Maailmanmatkaaja.

Tutustu paremmin tästä.

  Pekka Sipola |  +358 40 050 6830 pekka.sipola@peterpanbike.fi  Freelance matkanjohtaja.

Pekka Sipola | +358 40 050 6830 pekka.sipola@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja.

  Emppu Nieminen  | +358401849529 emppu@peterpanbike.fi  Freelance matkanjohtaja

Emppu Nieminen | +358401849529 emppu@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja