PeterPanBiken väki on värikäs joukkue hyvinkin erilaisilla taustoilla. Yksi suuri yhteinen nimittäjä on tarve kulkea moottoripyörällä maailmalla ja tahto jakaa elämyksiä muiden kanssa. Seikkailujano oli myös yksi suuri syy miksi PeterPanBike syntyi 1998! 

Jos ja kun haluat tavoittaa jonkun meistä, niin jokaisen kuvan alla henkilökohtainen puhelinnumero ja sähköposti. 

 
sami.png

Sami Hokkanen | +358 40 516 0752 sami@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Myynti, markkinointi ja tuotekehitys. Osakas.

Dani-peterpanbike-henkilokunta

Dani Amosov | +358 40 774 2284 dani@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja, liikkuvan kuvan harrastaja ja elämäntapamotoristi.

Myynti, markkinointi ja matkojen suunnittelu.

jyrki-lehtinen

Jyrki Lehtinen | +358 44 551 1880 jyrki@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Myynti ja Markkinointi. Osakas.

Mika Pyyppönen

Mika Pyyppönen | +358 40 830 7642 mika@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja. Osakas.


emppu-peterpanbike-matkanjohtaja

Emppu Nieminen | +358401849529 emppu@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja

Monument+moment.jpg

Riitta Tynkkynen | +358 40 455 9656
riitta@peterpanbike.fi

Myynti ja markkinointi. Lady’s matkojen matkanjohtaja. Riitan motto on ”Dont drive faster than your guardian angel can fly”

Lars-peterpanbiken-matkanjohtaja

Lars Winter | +358 50 339 3391 lars.winter@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja.

sipola.jpg

Pekka Sipola | +358 40 050 6830 pekka.sipola@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja.