PeterPanBiken väki on värikäs joukkue hyvinkin erilaisilla taustoilla. Yksi suuri yhteinen nimittäjä on tarve kulkea moottoripyörällä maailmalla ja tahto jakaa elämyksiä muiden kanssa!

Koko joukkueemme on paljon matkustanutta, jota loputon uteliaisuus vetää seikkailemaan aina uudestaan niin työn puolesta kuin vapaa-aikana. Kaksi viikkoa kotona ja tulee tunne, 'että kun ei koskaan pääse mihinkään'. Seikkailujano oli myös yksi suuri syy miksi PeterPanBike syntyi 1998. 

Jos ja kun haluat tavoittaa jonkun meistä, niin jokaisen kuvan alla henkilökohtainen puhelinnumero ja sähköposti. 

 
Peter Ruotsalo | +358 400 876747 peter@peterpanbike.fi PeterPanBike perustaja ja freelance matkanjohtaja. Tutustu paremmin tästä.

Peter Ruotsalo | +358 400 876747 peter@peterpanbike.fi

PeterPanBike perustaja ja freelance matkanjohtaja.

Tutustu paremmin tästä.

Dani Amosov | +358 40 7742284 dani@peterpanbike.fi Matkanjohtaja, liikkuvan kuvan harrastaja ja elämäntapamotoristi. Tutustu paremmin tästä.  

Dani Amosov | +358 40 7742284 dani@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja, liikkuvan kuvan harrastaja ja elämäntapamotoristi.

Tutustu paremmin tästä.

 

Riitta Tynkkynen | +358404559656 riitta@peterpanbike.fi Myynti ja markkinointi, satunnainen matkanjohtaja ja unelmasuunnittelun asiantuntija. Tutustu paremmin tästä.

Riitta Tynkkynen | +358404559656
riitta@peterpanbike.fi

Myynti ja markkinointi, satunnainen matkanjohtaja ja unelmasuunnittelun asiantuntija.

Tutustu paremmin tästä.

Pekka Peltomaa | +358 50 5912134 pekka@peterpanbike.fi Pitkänlinjan matkanjohtaja. Maailmanmatkaaja. Tutustu paremmin tästä.

Pekka Peltomaa | +358 50 5912134 pekka@peterpanbike.fi

Pitkänlinjan matkanjohtaja. Maailmanmatkaaja.

Tutustu paremmin tästä.


Mika Pyyppönen | +358 40 8307642 mika@peterpanbike.fi Matkanjohtaja.

Mika Pyyppönen | +358 40 8307642 mika@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja.

Jyrki Lehtinen | +358 445511880 jyrki@peterpanbike.fi Matkanjohtaja.

Jyrki Lehtinen | +358 445511880 jyrki@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja.

Sami Hokkanen | +358 40 5160752 sami@peterpanbike.fi Matkanjohtaja.

Sami Hokkanen | +358 40 5160752 sami@peterpanbike.fi

Matkanjohtaja.

Severi Keinälä | +358405949944 severi@peterpanbike.fi Freelance matkanjohtaja

Severi Keinälä | +358405949944 severi@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja


Emppu Nieminen | +358401849529 emppu@peterpanbike.fi Freelance matkanjohtaja

Emppu Nieminen | +358401849529 emppu@peterpanbike.fi

Freelance matkanjohtaja